Gizlilik, Güvenlik ve Kullanım Şartları

Gizlilik, Güvenlik ve Kullanım Şartları

 

Sitemizde kullanılan marka, ürün, argüman, içerik, fotoğraf ve fiyatlar kaynak gösterilmeksizin üye ve/veya üye harici kişi/kurumlar tarafından kullanılması Telif Hakları Yasası tarafından yasaklanmıştır. Kullanımların tespitiyle oluşacak yasal yaptırımlar kullananın sorumluluğunda olacaktır.

 

Güvenlik

 

Sitemizde , "Kredi Kartı ile Ödeme" ve "Banka Havalesiyle Ödeme" olmak üzere iki şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bizler, ödeme sürecinizin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasına büyük önem veriyoruz. Sitemizde Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse bankanız sistemimize bir hata kodu gönderir.

Web sunucu sertifikaları ile, siz değerli müşterilerimiz internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. 128-bit koruma ile diğerlerinden farklı olarak, çok kısa bir süre içerisinde işlemlerinizi güven içinde tamamlayabilirsiniz.

 

Gelişmiş SSL Teknolojisi!


Web tarayıcınızın güvenli veri alışverişini gösteren "KİLİT" simgesini aktifleştirerek, online ziyaretçilerimizin kredi kartı bilgileri gibi gizli bilgileriyle güvenli bir şekilde sitemiz üzerinden işlem yapabilmelerini sağlar.

 

Alışverişinizi Güvenle Yapın!

 

www.gurkankuruyemis.com üzerinden yapacağınız her tip alışveriş gizlilik prensibi altında gerçekleşmekte ve dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan 128 BIT SSL (Secure Socket Layer)sistemleri tarafından korunmaktadır (tüm önemli veriler şifreleme ile koruma altına alınmaktadır).
www.gurkankuruyemis.com mail order sistemi ile calismakta ve ödemelerinizde kullandığınız kredi kartlarını yüksek teknoloji ile güvence altına almaktadır.
Kartınız çalınır veya kaybolursa lütfen ivedi şekilde bankanıza başvurunuz. Çalıntı kartlarla yapılan alışverişlerden www.gurkankuruyemis.com sorumlu tutulamaz.
Sitemizde alışveriş yaptıktan sonra kredi kartınızda sipariş haricinde ve bilginiz dışında herhangi bir hareket gözlediyseniz lütfen hemen www.gurkankuruyemis.com müşteri temsilcinizi arayarak durumu bildiriniz.

 

Özel Bilgileriniz Korumamız Altındadır

 

www.gurkankuruyemis.com'un alışveriş sitesinden vereceğiniz sipariş sırasında alınan şahsi bilgileriniz gizlilik prensibi altında saklanmaktadır. Hiç bir şahsi bilginiz yetkili kurumlar tarafından incelenmek amacıyla talep edilmediği sürece üçüncü şahıslara açılmayacaktır.
www.gurkankuruyemis.com’un demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabilir. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde www.gurkankuruyemis.com bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı da kullanabilir.
Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla www.gurkankuruyemis.com’a yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler www.gurkankuruyemis.com’un mülkiyetindedir. Böyle bir durumda www.gurkankuruyemis.com bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. www.gurkankuruyemis.com bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir.

 

Online Alışverişlerde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

 

- Kullanıcıların kredi kartı bilgileri, çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.
- İnternetten alışveriş yaparken tanıdığınız, bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyid edin.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır